Σε LIVE SCORE o αγώνας Κυπέλλου ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑ

Μετά τις πολύ καλές κριτικές που είχαμε για την μετάδοση σε LIVE SCORE του αγώνα μας Μίλων Αστέρας, η Ομάδα μας θα προσφέρει στους φίλους της και τον αγώνα Κυπέλλου με την ΝΕ. ... More

ΜΙΛΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 61-54 Συνεντεύξεις πρωταγωνιστών ( VIDEO )

Στο πρώτο δεκάλεπτο ο Μίλωνας μπήκε μουδιασμένος με αποτέλεσμα να μείνει πίσω στο σκορ με 12-18. Στο δεύτερο όμως δεκάλεπτο η ομάδα μας παίζοντας σκυλίσια άμυνα, ... More

ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-3

Μια ακόμη επιβλητική εμφάνιση από τον Μίλωνα στο πλαίσιο του πρωταθλήματος Β΄ Εθνικής Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. Χωρίς να προβληματιστεί σε κανένα σημείο του παιχνιδιού και με καλή απόδοση από ... More

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018. Ημέρα αθλητισμού-Ημέρα αλληλεγγύης- Ημέρα για τον Χριστόφορο !!!!!!!!!

Την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 ο Σύλλογος μας προγραμμάτισε να έχουμε την ταυτόχρονη διεξαγωγή δύο αγώνων για το Κύπελλο στο Μπάσκετ και στο Βόλεϊ. Αγωνίζεται λοιπόν στις 17.30 για ... More

Ευχαριστήριο στην εταιρεία Σκλαβενίτη !!!!!!!

Ο Μίλωνας και όλα τα μέλη του, νοιώθουν την ανάγκη να ευχαριστήσουν από καρδιάς την Ελληνική εταιρεία ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ για την άμεση ανταπόκρισή τους στο αίτημα της Ομάδας, ... More

ΜΙΛΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (2004) 45-55

Στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου του Πρωταθλήματος Παμπαίδων της ΕΣΚΑΝΑ η ομάδα μας ηττήθηκε από την αντίστοιχη του Π. Φαλήρου με 45-55, σε έναν αγώνα που έγινε ... More

Έγινε το δύο στα δύο και συνεχίζουν….

Το πρώτο εντός έδρας παιχνίδι της έδωσε η ομάδα υδατοσφαίρισης σήμερα, απέναντι στον Γ.Σ Ηλιούπολης. Η ομάδα μας πέτυχε τη δεύτερη νίκη της, σε ισάριθμα παιχνίδια αφού επιβλήθ... More

Η Άρτεμις Σαμπάνη μετά το χειρουργείο…

Σήμερα 14/12/18 πήρε εξιτήριο από το Ιατρικό Κέντρο Π. Φαλήρου, η Άρτεμις Σαμπάνη. Η εγχείρηση στον αχίλλειο τένοντα ήταν επιτυχημένη και με προσωπική ανάρτηση στα scosial media έγραψε τα ... More

Live score την Δευτερα 17/12 ο αγωνας Μίλων Αστερας Αγ. Δημ.

Για πρώτη φορά στην αγωνιστική χρονιά 2018-19, η Ομάδα μας θα προσφέρει στους φίλους της τον τελευταίο αγώνα του 2018 με αντίπαλο τον Αστέρα Αγίου Δημητρίου, σε live score. Θα έχο... More

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ : 0-3

Μπορεί ένα αγώνας volley να τελειώσει σε 38 πόντους ??? Κι όμως "μπορεί" !!! Στον χθεσινό 10ο αγώνα του Πρωταθλήματος Β' Εθνικής η γυναικεία ομάδα volley του Συλλόγου μας αντιμετώπισε ... More