Βόλεϊ: Με νίκη συνέχισαν οι Παίδες

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-3 (14-25, 17-25, 20-25) Με σύνθεση ανάγκης λόγω απουσίας παιδιών σε φροντιστήρια και λοιπές υποχρεώσεις συνέχισε την νικηφόρα πορεία της η ομάδα παίδων ... More

Βόλεϊ: Ασταμάτητη η Ανδρική Ομάδα

Α.Ε.ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ  1-3  (25-21, 17-25, 19-25, 16-25) Τέσσερα τελικά σετ χρειάστηκε η ομάδα του Μίλωνα για να ξεπεράσει το εμπόδιο του εκτός έδρας αγώνα απέναντι στην ΑΕ Αρμενική. Με ... More

Βόλεϊ: Νίκη για τις Κορασίδες Α

ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΠΕΡΑ 3-0 (25-14, 25-19, 25-19)   Την 7η νίκη της πανηγύρισε η Ομάδα Κορασίδων Α του Συλλόγου μας, στο πλαίσιο της 10ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος ΕΣΠΕΔΑ. Τα κορίτσια του Coach ... More

ΠΟΛΟ: Εντός έδρας η Ανδρική Ομάδα

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Την Κυριακή 8/12 στις 14.30 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο του Δήμου Νέας Σμύρνης, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών, η ομάδα μας αγω... More

Κολύμβηση: Ο Μίλωνας στο 6ο Τρόπαιο Νηρέα Χαλανδρίου

Ξεκίνημα για τις αγωνιστικές υποχρεώσεις του κολυμβητικού τμήματος του Συλλόγου μας με την συμμετοχή μας στο 6ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ που έγινε σε τέσσερις απαιτητικές ... More

Βόλεϊ: 9η σερί νίκη για τις Γυναίκες του Μίλωνα

ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΠΣ Αλίμου 3-0 (25-13, 25-6, 25-16) Εύκολο βράδυ είχαν τα κορίτσια του Coach Δεναξά με αντίπαλο την ΑΠΣ Αλίμου. Σε 1 ώρα και 10 λεπτά πήραν μια εύκολη νίκη και διατήρησαν το απόλ... More

Μπάσκετ: Δεν τα κατάφεραν Παίδες και Έφηβοι εκτός έδρας με Ολυμπιακό

Για την 11η αγωνιστική της Α ΕΣΚΑΝΑ Παίδες και Έφηβοι του Μίλωνα ηττήθηκαν εκτός έδρας από τον Ολυμπιακό με σκορ 74-53 και 93-46 αντίστοιχα. Για τους Παίδες ο αγώνας ξεκίνησε πολύ ... More

Βόλεϊ: 2η Αγωνιστική για την Ακαδημία Αγοριών

Δεύτερη αγωνιστική για την Ακαδημία Αγοριών Βόλεϊ του Συλλόγου μας, στο πλαίσιο του Τουρνουά της ΕΣΠΑΑ Αγόρια Κ14 (4χ4). Η Ομάδα μας αντιμετώπισε τον ΣΦΑ Μελισσίων «Ο Φοίβος» 2, ... More

Βόλεϊ: Εντός έδρας αγώνας για τις Γυναίκες

Την Τετάρτη 4/12/19 στις 21.30 στο πλαίσιο της 9ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος ΕΣΠΕΔΑ, η Ομάδα Βόλεϊ Γυναικών του Συλλόγου μας, αντιμετωπίζει την αντίστοιχη του ΑΠΣ ... More

Μπάσκετ: Αγωνιστική δραστηριότητα Παμπαίδων Β

Ηλετρούπολη - Μίλων 32-51 (Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΝΑ) Την πρώτη νίκη πανηγύρισε η ομάδα μας στο πρωτάθλημα της ΕΣΚΑΝΑ, εκτός έδρας με αντίπαλο την ομάδα της Ηλεκτρούπολης με σκορ 32-51, μια ... More