Πρόγραμμα αγώνων Β ΕΘΝΙΚΗ (1ος Όμιλος)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
08/10/2217:00ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ75-101
08/10/2217:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π82-71
08/10/2217:00Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ72-76
09/10/2213:30ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ70-75
08/10/2219:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ64-75
08/10/2217:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ91-53
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
15/10/2217:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ70-60
15/10/2217:00ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ80-64
15/10/2217:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ64-51
16/10/2213:30Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ75-80
16/10/2213:30ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 8273-86
15/10/2217:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ70-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
22/10/2217:00ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ75-80
22/10/2217:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ74-71
22/10/2217:00Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ82-78
23/10/2212:30ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ93-64
22/10/2217:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ62-73
22/10/2217:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π90-57
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
29/10/2217:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ66-65
29/10/2217:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ64-72
29/10/2213:30ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ72-59
30/10/2213:30ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ91-85
29/10/2217:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ55-72
29/10/2217:00ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π80-65
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
05/11/2217:00ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ66-59
06/12/2218:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ70-77
06/11/2214:30Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ76-79
17/12/2214:30ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 8276-72
05/11/2217:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ87-67
05/11/2217:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ74-55
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/11/2213:30ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ56-68
16/12/2219:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ94-79
12/11/2217:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ57-66
12/11/2218:00ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ80-87
12/11/2217:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π62-70
12/11/2217:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ70-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/11/2213:30ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ68-73
19/11/2217:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 8284-73
20/11/2213:30Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ55-65
19/11/2217:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ90-71
20/11/2214:30ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ71-57
19/11/2217:00ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ80-83
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/11/2217:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ55-49
26/11/2219:00ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ96-84
26/11/2217:00Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ54-74
27/11/2212:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π75-59
27/11/2213:30ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ78-75
26/11/2217:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ65-74
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
04/12/2213:30ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ58-70
03/12/2217:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ79-76
03/12/2217:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ74-60
03/12/2217:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 8251-47
04/12/2214:30ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ78-88
03/12/2217:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ82-74
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
17/12/2217:00Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ57-44
10/12/2217:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ75-87
04/01/2315:00ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π84-79
10/12/2217:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ88-76
03/01/2318:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ109-88
11/12/2213:00ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ72-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
21/12/2217:00ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ80-59
21/12/2213:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ106-70
21/12/2217:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ68-52
22/12/2214:30ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ85-71
21/12/2217:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 8273-66
21/12/2217:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ68-78
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
07/01/2317:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ105-53
07/01/2317:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ80-67
07/01/2317:00ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ79-71
08/01/2313:30ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ72-80
07/01/2317:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 8275-56
07/01/2320:00ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ73-84
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
14/01/2317:00ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π63-59
14/01/2317:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ0-0
14/01/2317:00Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ71-68
14/01/2315:00ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ70-58
15/01/2313:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ69-73
14/01/2317:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ65-67
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
21/01/2317:00ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
21/01/2317:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ0-0
21/01/2317:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ0-0
21/01/2317:00ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ0-0
21/01/2317:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 820-0
21/01/2317:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
28/01/2317:00ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ0-0
28/01/2317:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ0-0
29/01/2313:00Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ0-0
28/01/2317:00ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
28/01/2317:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 820-0
28/01/2317:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
04/02/2317:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
04/02/2317:00ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ0-0
04/02/2317:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ0-0
04/02/2317:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ0-0
04/02/2317:00ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ0-0
04/02/2317:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
12/02/2313:00ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ0-0
11/02/2317:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
11/02/2317:00Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 820-0
12/02/2313:30Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ0-0
11/02/2317:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ0-0
11/02/2317:00ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
18/02/2317:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
18/02/2317:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ0-0
18/02/2317:00ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ0-0
18/02/2317:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ0-0
18/02/2317:00ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π0-0
18/02/2317:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
04/03/2317:00ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 820-0
05/03/2313:30ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ0-0
04/03/2317:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ0-0
04/03/2317:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
05/03/2313:00ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ0-0
04/03/2317:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
11/03/2317:00ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
11/03/2317:00Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ0-0
11/03/2317:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ0-0
11/03/2317:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π0-0
11/03/2317:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ0-0
11/03/2317:00ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
18/03/2317:00ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ0-0
18/03/2317:00Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ0-0
18/03/2317:00ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ0-0
18/03/2317:00ΜΕΤΣΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 820-0
18/03/2317:00ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ0-0
18/03/2317:00Β’ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/04/2317:00ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ0-0
01/04/2317:00ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ0-0
01/04/2317:00Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π0-0
01/04/2317:00ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ0-0
01/04/2317:00ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ0-0
01/04/2317:00ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ0-0