ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 2005

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β! (2005)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 ή 21-10-2018 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26 ή 27-01-2019)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 95 32 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΜΙΛΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03 ή 04-11-2018) 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02 ή 03-02-2019)
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 37 45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΕΠΟ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 35 48 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΚΡΟΝΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΙΛΩΝ 64 34 ΜΙΛΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10 ή 11-11-2018) 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09 ή 10-02-2019)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ 45 32 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΜΙΛΩΝ ΚΡΟΝΟΣ 61 66 ΚΡΟΝΟΣ ΜΙΛΩΝ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17 ή 18-11-2018) 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16 ή 17-02-2019)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 26 40 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΜΙΛΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 74 49 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΛΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 59 56 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΡΟΝΟΣ
ΡΕΠΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24 ή 25-11-2018) 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23 ή 24-02-2019)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ 39 31 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝ 69 45 ΜΙΛΩΝ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΡΟΝΟΣ 61 52 ΚΡΟΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (01 ή 02-12-2018) 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02 ή 03-03-2019)
ΜΙΛΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 37 70 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΙΛΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 65 45
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 70 49 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (08 ή 09-12-2018) 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09 ή 10-03-2019)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ 48 68 ΚΡΟΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝ 70 39 ΜΙΛΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΡΕΠΟ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15 ή 16-12-2018) 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16 ή 17-03-2019)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΙΛΩΝ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΜΙΛΩΝ
Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23 ή 24-03-2019)
ΑΝΑΒΟΛΕΣ (22 ή 23-12-2018)
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19 ή 20-01-2019) ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΡΕΠΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝ ΑΝΑΒΟΛΕΣ (30 ή 31-03-2019)
ΑΝΑΒΟΛΕΣ (12 ή 13-01-2019)