ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΝΙ 2006

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΝΙ (2006)
1ος ΓΥΡΟΣ 2ος ΓΥΡΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03 ή 04-11-2018) 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19 ή 20-01-2019)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 47-41 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 41-38
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 58-51 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 34-50
ΚΡΟΝΟΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΚΡΟΝΟΣ
ΜΙΛΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 46-22 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝ 36-44
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10 ή 11-11-2018) 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26 ή 27-01-2019)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 48-54 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 35-19
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΠΟ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ 14-80 ΚΡΟΝΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 70-27
ΜΙΛΩΝ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 55-40 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΙΛΩΝ 33-45
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17 ή 18-11-2018) 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02 ή 03-02-2019)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 51-15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 20-50
ΚΡΟΝΟΣ ΜΙΛΩΝ 69-62 ΜΙΛΩΝ ΚΡΟΝΟΣ 47-44
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 29-55 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 38-43
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24 ή 25-11-2018) 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09 ή 10-02-2019)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 30-35 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 49-18
ΜΙΛΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 41-43 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΛΩΝ 67-62
ΚΡΟΝΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 40-35 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ
ΡΕΠΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΕΠΟ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (01 ή 02-12-2018) 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16 ή 17-02-2019)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΙΛΩΝ 50-55 ΜΙΛΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 56-51
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΡΟΝΟΣ 57-49 ΚΡΟΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 48-55
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 60-40 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 30-45
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (08 ή 09-12-2018) 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23 ή 24-02-2019)
ΚΡΟΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 58-57 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ 43-24
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 38-53 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 48-28
ΜΙΛΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 73-49 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΙΛΩΝ 29-36
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15 ή 16-12-2018) 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02 ή 03-03-2019)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 28-42 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 45-38
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 40-50 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 43-36
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΡΟΝΟΣ 47-25 ΚΡΟΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 50-30
ΡΕΠΟ ΜΙΛΩΝ ΜΙΛΩΝ ΡΕΠΟ
ΑΝΑΒΟΛΕΣ (22 ή 23-12-2018) ΑΝΑΒΟΛΕΣ (09 ή 10-03-2019)
ΑΝΑΒΟΛΕΣ (12 ή 13-01-2019) ΑΝΑΒΟΛΕΣ (16 ή 17-03-2019)