Ο Σύλλογος
Προφίλ
Ιστορία
Δ.Σ.
Ο ύμνος του Μίλωνα
Καταστατικό
Κανονισμοι Λειτουργίας τμημάτων.
Φιλοσοφία
Εκδηλώσεις
Χορηγοί-Υποστηρικτές
Εγκαταστάσεις
Κλ. Γυμν. “Κροίσος Πέρσης”
Κλειστό Γυμναστήριο “ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ”
Γήπεδα Τέννις
Προπονητικό Γήπεδο Τέννις
Ανοιχτό Γήπεδο Μπάσκετ-Βόλλεϋ
Γήπεδα Ποδοσφαίρου 5×5
Αίθουσα Τμήματος Γυμναστικής
Αίθουσα Ζίου Ζίτσου
Γυμναστήριο
Ανακοινώσεις
Δελτία Τύπου
Φωτογραφίες
Μπάσκετ
Βόλεϊ
Polo
Τέννις
Άρση Βαρών
Κολύμβηση
Ποδόσφαιρο
Baseball
Τμήμα Γυμναστικής
Χρήσιμοι Σύνδεσμοι
ΕΟΚ
ΕΣΚΑΝΑ
ΕΟΠΕ
ΕΣΠΕΔΑ
ΚΟΕ
ΕΦΟΑ
ΕΟΑΒ
Γ.Γ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
VOLLEYNEWS
BASKETBLOG
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Επικοινωνία
Facebook
Instagram
Milon TV
Menu
home
Αρχική
Μπάσκετ
Ανδρών
Πρόγραμμα αγώνων Elite League-Ερρίκος Ντυνάν 2023-2024
Βαθμολογία Elite League-Ερρίκος Ντυνάν 2023-2024
Ρόστερ 2023-2024
Προπονητές
Εφήβων
Πρόγραμμα Αγώνων Α΄ΕΣΚΑΝΑ Εφήβων
Βαθμολογία Α΄ ΕΣΚΑΝΑ Εφηβων
Εφήβων Β' (Α.Ο.Κ. Γ' ΕΣΚΑΝΑ)
Πρόγραμμα Αγώνων Εφήβων Β' (Α.Ο.Κ. Γ' ΕΣΚΑΝΑ)
Παίδων
Πρόγραμμα αγώνων Α'ΕΣΚΑΝΑ Παίδων
Βαθμολογία Α’ΕΣΚΑΝΑ Παίδων
Παίδων B' (Α.Ο.Κ. Β' ΕΣΚΑΝΑ)
Πρόγραμμα Αγώνων Παίδων Β’ (Α.Ο.Κ. Β’ ΕΣΚΑΝΑ)
Παμπαίδων Α
Πρόγραμμα αγώνων Παμπαίδων Α' (Παίδων Β' ΕΣΚΑΝΑ)
Παμπαίδων Β
Πρόγραμμα αγώνων Παμπαίδων Β' ΕΣΚΑΝΑ
Μίνι
Πρόγραμμα αγώνων Μίνι ΕΣΚΑΝΑ
Προμίνι
Πρόγραμμα αγώνων Προμίνι ΕΣΚΑΝΑ
Ακαδημίες
Μπάσκετ Τουρνουά
Βόλεϊ
Ανδρών
Πρόγραμμα Αγώνων Volley League 2023-2024
Βαθμολογία Volley League 2023-2024
Ρόστερ 2023-2024
Γυναικών
Πρόγραμμα Αγώνων PRE LEAGUE 2023-2024
Βαθμολογία PRE LEAGUE 2023-2024
Ρόστερ 2023-2024
Εφήβων
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Παίδων
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Παμπαίδων
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Νεανίδων
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Κορασίδων
Κορασίδων Α
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Κορασίδων Β
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Κορασίδων Γ
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Παγκορασίδων
Παγκορασίδων Α
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Παγκορασίδων Β
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Παγκορασίδων Γ
Πρόγραμμα Αγώνων ΕΣΠΕΔΑ
Βαθμολογία ΕΣΠΕΔΑ
Ακαδημίες Αγοριών
Ακαδημίες Κοριτσιών
Τένις
Ακαδημίες
Μέλη
Τουρνουά
Online Booking
Κολύμβηση
Υδατοσφαίριση
Ανδρών
Γυναικών
Υποδομές
Τμήμα Γυμναστικής
Κινητική Αγωγή (4 & 5 ετών)
Πρόγραμμα Τμήματος Γυμναστικής
Γυμναστική για Όλους (6 ετών +)
Πρόγραμμα Τμήματος Γυμναστικής
Ζίου Ζίτσου
Πρόγραμμα Ζίου Ζίτσου
Ποδόσφαιρο
Ακαδημίες
Μπαμπίνι (2013)
Πρόγραμμα Προπονήσεων
Αστεράκια (2011-2012)
Πρόγραμμα Προπονήσεων
Pro Junior (2009–2010)
Πρόγραμμα Προπονήσεων
Junior (2007–2008)
Πρόγραμμα Προπονήσεων
Παμπαίδες (2005-2006)
Πρόγραμμα Προπονήσεων
Τμήμα Τερματοφυλάκων
Πρόγραμμα Προπονήσεων
Μπέιζμπολ
Πρόκριση στον τελικό για τα αγόρια Κ18, μετά την νίκη επί του ΓΣ Ηλιούπολης με 3-0
FINAL4 ΕΣΠΕΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ vs ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-0 Τα σετ: 25-13, 25-19 , 25 -15 Espeda ...
Δείτε Περισσότερα
🏐 Ο Μίλων 3-1 τις Αμαζόνες και η άνοδος θα κριθεί στο τρίτο ματς
Ο εντυπωσιακός Μίλωνας επικράτησε των Αμαζόνων με 3-1 σετ και οδήγησε την σειρά σε ...
Δείτε Περισσότερα
🏀 Μίλων-Κόροιβος Αμαλιάδας 88-75
Με αποφαστικοτητα και χωρίς διάθεση να αφήσει κανένα περιθώριο αμφισβήτησης ο ...
Δείτε Περισσότερα
Κολύμβηση: Διακρίσεις Αθλητών στον Αγώνα “ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ “
Η αγωνιστικής μας ομάδα μαζί με την προαγωνιστικη 11-12 ετών συμμετείχε με 51 αθλητ...
Δείτε Περισσότερα
Πόλο: Β Φάση Μίνι Παίδων
Το Διήμερο 19-20 / 04 / 2024 , θα διεξαχθούν οι αγώνες της Β´ Φάσης του Πανελληνίου ...
Δείτε Περισσότερα
🏐 Νίκη στον μικρό τελικό και τρίτη θέση για τα κορίτσια Κ18
Τρίτη θέση στο πρωτάθλημα της ΕΣΠΕΔΑ για τα κορίτσια Κ18 του Μίλωνα μετά την νίκη ...
Δείτε Περισσότερα
🏐 Αποτέλεσμα αγώνα υποδομών – Κορίτσια
Δείτε Περισσότερα
🏀 1η αγωνιστική Playoffs Elite League με Κόροιβο Αμαλιάδας
🏀1η αγωνιστική Playoffs Elite League ⏰ Τετάρτη 17/4, 16:00 🆚 Κόροιβος✅ Η ομάδα μας ρίχνετ...
Δείτε Περισσότερα
🏐 Συμμετοχή στην Εθνική ομάδα Παίδων για τους αθλητές μας Γεώργιο Κουβαρά και Γεώργιο Μαντελίδη.
Πρόκριση στα τελικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Παίδων για την Εθνική ομάδα ...
Δείτε Περισσότερα
1
2
…
246
Επόμενο